خدمات عروسی

/خدمات عروسی
خدمات عروسی ۱۳۹۶-۱۱-۸ ۱۵:۵۳:۴۷ +۰۰:۰۰

خدمات عروسی

خدمات عروسی و ارائه آن امروز به یکی از اجزا لاینفک برگزاری جشن های عروسی بذل شده است. موسسه تشریفات مجلل ارائه دهنده خدمات عروسی با باغ تالار اختصاصی در تهران است. این مجموعه با بهره گیری از مدیران با تجربه و تحصیلکرده در رشته های مرتبط مانند هتلداری بهترین انتخاب زوج های جوان برای برگزاری مراسم عروسی شان است. خدمات عروسی مجلل در سطوح vip و vvip برگزار شده و بر اساس آخرین متد ها و استانداردهای اروپایی برنامه ریزی میگردد. موسسه خدمات عروسی مجلل دارای منو های غذایی بسیار متنوع بوده که بر اساس آن میتوانید بودجه خود را مدیریت نمایید.

یکی از ویژگی های موسسه خدمات عروسی مجلل بهره گیری از باغ اختصاصی است که این اطمینان خاطر را به مشتریان میدهد که مراسم عروسی طبق برنامه ریزی در باغ انتخاب شده برگزار میشود و این مساله احتمال تغییر باغ در لحظات آخر را به صفر میرساند. برای رزرو باغ و یا تنظیم زمان جهت بازدید و سایر امور میتوانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۷۲۳۰۵۳ آقای اصلانی تماس بگیرید.

باغ تالار

ویژگی های خدمات عروسی مجلل

ما در خدمات عروسی مجلل بر این باوریم که موفقیت ما در گرو رضایت مشتری است. در واقع در خدمات عروسی مجلل این مشتری است که برای ما مشتری می آورد. بنا بر این همواره سعی داریم بهترین خدمات را به مشتری بدهیم. خدماتی مانند:

  • مشاوره رایگان – قبل از هر تصمیمی، مشورت کنید. ما در خدمات عروسی مجلل آمادگی داریم پیش از عقد قرارداد شما را از جزییات برگزاری مراسم های عروسی آگاه کنیم.

  • تنوع در انتخاب – شما میتوانید از منوهای غذایی متنوع ما با بیش از ۷۰۰ نوع غذا، منوی ذلخواهتان را بسازید. منوها را اینجا ببینید.

  • مدیریت حرفه ای– خدمات عروسی مجلل تنها موسسه خدمات عروسی در تهران است که مدیران ارشد آن تحصیلات مرتبط با کار خود دارند.

اگر خواهان برگزاری مراسم عروسی زیبا و باشکوه و بدون عیب و نقص هستید در گام نخست با انتخاب بهترین و مطمئن‌ترین باغ تالار تهران با ما تماس بگیرید. تصاویر باغ ما را اینجا ببینید.

چه امکاناتی به شما میدهیم؟

متشکل از یک تیم از بهترین های طراحی، برای اطلاع از فهرست کارهایی که ما میتوانیم انجام دهیم منوی تزیینات را ببینید. و برای مشاهده نمونه کارها گالری تصاویر ما را ببینید.

مهمترین مکان یک باغ عروسی جایگاه عروس و داماد است. جایگاه عروس و داماد همیشه در نقطه کانونی توجه هاست. بنا بر این باید زیباترین باشد. نمونه جایگاه های عروس و داماد را در گالری جایگاه عروس و داماد ببینید.

با بهره گیری از بهترین دیزاینرهای تهران، سفره عقد رویایی شما را طراحی میکنیم. سفره عقد شما میتواند در رویایی ترین بخش باغ ما باشد. بخش بعدی را بخوانید!

میتوانیم سفره عقد شما را روی برکه مصنوعی باغ عروسی مجلل پهن کنیم. رویایی ترین حالت ممکن برای برگزاری مراسم عقد.

مراسم های عروسی معمولا درشب برگزار میشوند و نور مناسب تاثیری انکارناپذیر در زیبایی مراسمها دارد. با نور آرایی و بازی با نورهای مختلف این تاثیر را صد چندان میکنیم.

تازه‌ترین مطالب