تشریفات عروسی

/تشریفات عروسی
تشریفات عروسی ۱۳۹۶-۱۱-۲۴ ۲۱:۴۱:۲۸ +۰۰:۰۰

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی مجلل متخصص برگزاری عروسی های لاکچری در تهران است. زیباترین میزهای شام، بهترین گل آرایی ها، زیباترین نورپردازی ها، لذیذ ترین غذاها از متنوع ترین منوها صرفا در تشریفات عروسی مجلل دیده شده است. تشریفات عروسی مجلل مراسم عروسی شا را با استفاده از بهترین متریال و درجه ۱ ترین مواد اولیه برگزار میکند. تشریفات عروسی مجلل با دارابودن یک باغ عروسی زیبا در یکی از بهترین نقاط تهران آماده است تا زیباترین شب زندگی شما را به شکلی باورنکردنی رقم بزند و معنایی دیگر از تشریفات عروسی خلق کند. پیشنهاد یکنریم پیش ا هر تصمیمی جلسه ای با تشریفات مجلل داشته باشید و از باغ تالار زیبای این مجموعه در غرب شهر تهران بازدید کنید.

برای هماهنگی های قبلی میتوانید با شماره تلفن مدیریت مجوعه تشریفات عروسی مجلل ۰۹۱۲۲۷۲۳۰۵۳ آقای اصلانی تماس بگیرید. ما منتظر تماس شما هستیم.

باغ تالار

ویژگی های تشریفات عروسی مجلل

با ما در بهترین شب زندگی بدرخشید. شبی بدون استرس و آرام را با تشریفات مجلل تجربه کتید. زیرا ما ویژگی های زیر را برای شما به ارمغان می آوریم:

  • تشریفاتی ترین شکل ممکن – مراسم شما را مشابه مراسم های عروسی دوشس ها و کنت های اروپایی برگزار میکنیم. با تشریفاتی ترین و مجلل ترین حالتی که در ایران ممکن است اتفاق بیفتذ.

  • شادترین حالت ممکن– با گروه موزیک زنده، نورآرایی و آتش بازی، مراسم  عروسی و ازدواج شما را در شادترین حالت ممکن در ایران برگزار میکنیم

  • زیباترین حالت ممکن– با گل آرایی، نورآرایی، شمع آرایی، تزیین جایگاه عروس و داماد زیباترین حالت ممکن یک مراسم عروسی در ایران را برای شما رقم خواهیم زد.

اگر تمایل دارید از منوهای غذایی بسیار متنوع ما اطلاع پیدا کنید صفحه منو های غذایی را ببینید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چه امکاناتی به شما میدهیم؟

انواع غذاهای لوکس و سوپرلوکس در منوهای غذایی مجلل، لاکچری ترین غذاهای ممکن را با بودجه مناسب انتخاب کنید. منو های ما را ببینید.

تزیینات مراسم عروسی شما میتواند لاکچری ترین در ایران باشد. منوی تزیینات ما را ببینید.

باغ عروسی و باغ تالار مجلل یکی از زیباترین باغ های تهران است. تصاویر باغ ما را ببینید و بعد تصمیم بگیرید.

از BMW z4 تا خودروهای کلاسیک دهه پنجاه میلادی، هر خودرویی که انتخاب کنید برای شما تامین کرده و با بهترین طراحی ها گل آرایی میکنیم.

فیلمبرداری و عکاسی سینمایی از مراسم شما با استفاده از تجهیزات سینمایی؛ از هلی شات تا دوربین روی دست تمامی امکانات یک فیلم سینمایی در اختیار شما برای ثبت کردن لحظات ماندگار شما.

تازه‌ترین مطالب