برگزاری همایش و سمینار

/برگزاری همایش و سمینار
برگزاری همایش و سمینار ۱۳۹۶-۱۱-۸ ۱۵:۵۷:۵۷ +۰۰:۰۰

برگزاری همایش و سمینار

برگزاری همایش و سمینار یکی از فعالیت های اصلی موسسه تشریفات مجلل است. موسسه تشریفات مجلل با سابقه اجراهای متعدد از برگزاری همایش و سمینار های مختلف با تجربه ترین برگزار کننده همایش ها و سمینارهای مختلف است. حضور اشخاص و افراد مهم و مقامات داخلی و خارجی در همایش ها و سمینار ها باعث میشود که نفس برگزاری همایش و سمینار، یک رویداد تشریفاتی کامل باشد که گاه با آبروی ملی کشورمان گره  میخورد. موسسه تشریفاتی مجلل با بهره گیری از کترینگ اختصاصی و توانایی پخت انواع غذا ها و همچنین با مذیریت حرفه ای تشریفاتی میتواند رویدادهای بسیار بزرگ را با تامین پرسنل آموزش دیده به شکل مناسبی برگزار و مدیریت نماید.

جهت برگزاری همایش و سمینار توسط گروه تشریفاتی مجلل کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۷۲۳۰۵۳ موسسه مجلل آقای یوسف اصلانی تماس بگیرید.

باغ تالار

ویژگی های برگزاری همایش و سمینار توسط مجلل

برگزاری همایش و سمینار در موسسه تشریفاتی مجلل دارای اصولی است که ما را در برگزاری همایش و سمینار از سایر همکارانمان متمایز میکند. به کارگیری اصولی که ضامن موفقیت برگزاری همایش هاست. مانند:

  • مدیریت زمان حرفه ای – مدیریت زمان در برگزار ی موفق همایش ها نقشی اساسی دارد. ما با وقت شناسی دقیق در پذیرایی از میهمانان شما نظم رویداد را حفظ خواهیم کرد.

  • پرسنل فوق حرفه ای– پرسنل ما دوره های حرفه ای هتلداری و میهمان نوازی را گذرانده و با میهمانان شما در شان رویداد شما برخورد خواهند کرد.

  • تجهیزات پذیرایی مناسب– تجهیزات و ظروف پذیرایی ما از بهترین تجهیزات و ظروف چینی درجه ۱ تهیه شده است که خدشه ای به آبروی رویداد درحال برگزاری وارد نمیکند.

اگر تمایل دارید از منوهای غذایی بسیار متنوع ما اطلاع پیدا کنید صفحه منو های غذایی را ببینید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چه امکاناتی به شما میدهیم؟

اگر تمایل دارید همایش و یا سمینار خود را در یک باغ اختصاصی زیبا برگزار کنید، میتوانید از باغ تالار اختصاصی مجلل استفاده کنید. تصاویر باغ ما را ببینید.

شاید باور نکنید اما بیش از ۷۰۰ نوع غذا در منو های غذایی فوق متنوع ما موجود است. برای مشاهده منو های غذایی ما اینجا را ببینید.

اگر میخواهید روی سن مراسم و یا محل برگزاری را به فراخور نوع همایش و سمینار تزیین کنید، متخصصین طراح ما به شما کمک میکنند.

فیلمبرداری، عکاسی و مونتاژ فيلم های همایش و یا سمینار خود را نیز به موسسه تشریفاتی مجلل بسپارید. با حرفه ای ترین تیم فیلمبردار و عکاس.

پرسنل فوق حرفه ای با لباس های متحد الشکل، تمیز و آراسته و آداب دان، از پرسنل پذیرایی تا پرسنل حفاظت، ثبت نام و … کلیه پرسنل رویداد شما را تامین میکنیم.

تازه‌ترین مطالب